3 základní škola ve Šternberku den otevřených dveří kdy: Akce a podrobnosti

3 základní škola ve Šternberku den otevřených dveří kdy: Akce a podrobnosti

Vítejte uvnitř! Přijďte objevit 3 základní školu ve Šternberku na našem otevřeném dni! Přinášíme vám všechny potřebné informace a podrobnosti.
- Vstupte do světa vzdělání: Den otevřených dveří na 3. základní škole ve Šternberku

– Vstupte do světa vzdělání: Den otevřených dveří na 3. základní škole ve Šternberku

Naše 3. základní škola ve Šternberku Vám srdečně zve na Den otevřených dveří, který se koná v nejbližších dnech. Přijďte se podívat do naší moderní a přátelské školy, kde každý žák se cítí jako doma. Během tohoto speciálního dne budete mít možnost poznat naše vyučující, prohlédnout si naše vybavené učebny a zjistit více o našem vzdělávacím programu.

Program Den otevřených dveří zahrnuje různé aktivity, které jsou určeny nejen pro žáky, ale také pro jejich rodiče. Můžete se těšit na prohlídky školy, kde Vám naši žáci ukážou, jaké jsou jejich oblíbené učebny a kam tráví svůj volný čas. Budete mít také možnost setkat se s našimi učiteli a získat odpovědi na otázky ohledně vzdělávacího programu a našeho přístupu ke každému žákovi.

Chceme, aby Den otevřených dveří byl nejen zábavný, ale také informativní. Proto jsme připravili prezentace a diskuse, ve kterých se dozvíte více o našich školních aktivitách, projektovém vyučování a vzdělávacích programech. Přijďte prozkoumat naše školní hřiště, kde si děti mohou hrát a poznat nové kamarády.

Pokud jste rodiče budoucích žáků, toto je ideální příležitost k seznámení s naší školou a zodpovězení veškerých otázek ohledně našeho vzdělávacího prostředí. Těšíme se na Vás a naši těšitelní tým Vás srdečně přivítá na naší 3. !

<img class="kimage_class" src="https://dvere-rychle.cz/wp-content/uploads/2023/12/gb1a21170af51b536fc7aff74517864b724c1cf54bb5d11eaffab9c9b62f1097d04eb24106b11b834acb7a2f1ba4d7f01_640.png" alt="- Záznamy úspěchů a ocenění školy: Odkud čerpají školáci motivaci">

– Záznamy úspěchů a ocenění školy: Odkud čerpají školáci motivaci

Ve Šternberku můžete najít vynikající základní školu, která se může pochlubit mnoha úspěchy a oceněními. Záznamy úspěchů a ocenění školy slouží jako skvělá motivace pro naše školáky. Naše škola se neustále snaží podporovat a rozvíjet potenciál každého žáka a to je vidět ve skvělých výsledcích, kterých dosahujeme.

Jedním z našich největších úspěchů je dlouhodobé držení certifikátu Kreativní škola. Tento certifikát potvrzuje, že naše škola aktivně podporuje tvůrčí přístup k vzdělávání a nabízí žákům unikátní příležitosti rozvíjet jejich kreativitu. Ve školním rozvrhu se pravidelně objevují hodiny výtvarné výchovy, dramatického umění a hudebního spolužití, které pomáhají dětem rozvíjet jejich tvořivé schopnosti.

Druhým významným oceněním, kterým jsme si velmi poctěni, je Cena UNESCO – Škola pro 21. století. Toto prestižní ocenění nám bylo uděleno za naši inovativní přístup k vzdělávání a snahu připravit děti na náročné výzvy moderní doby. Naše škola se zaměřuje na rozvoj klíčových dovedností, jako je kritické myšlení, spolupráce a komunikační schopnosti.

Dalším důležitým úspěchem naší školy je neustálé klání v matematických soutěžích. Naši žáci dosahují vynikajících výsledků a pravidelně se umisťují na prvních místech na okresní i krajské úrovni. Tímto se naše škola stává důležitým centrem matematické excelence a podporuje zájem dětí o přírodní vědy a technologie.

Úspěchy naší školy nejsou pouze o výsledcích ve studiu, ale také o bohatém školním životě plném aktivit a akcí. Pro naše žáky pořádáme různé soutěže, workshopy a exkurze, které rozvíjejí jejich zájmy a motivaci. Ve spolupráci s místními organizacemi a podniky nabízíme také stáže a praktické zkušenosti pro starší žáky.

Naše škola je skutečně místem, ve kterém žáci mohou nalézt inspiraci a motivaci pro své budoucí úspěchy. Záznamy úspěchů a ocenění školy jsou důkazem našeho úsilí a úspěchu ve vzdělávání dětí ve Šternberku. Přijďte navštívit naši základní školu ve Šternberku na Den otevřených dveří! Akce se koná a zde najdete veškeré podrobnosti, abyste nezmeškali tuto příležitost. Zažijte atmosféru naší školy a objevte výjimečné vzdělávací možnosti, které máme k dispozici pro naše studenty. Těšíme se na vaši návštěvu!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *