Obloukové dveře cena: Designové možnosti

Obloukové dveře cena: Designové možnosti

Přemýšlíte o nových dveřích do vašeho domu? Nechte se inspirovat designovými možnostmi a zjistěte, jakou cenu má obloukové dveře.
1. Obloukové dveře cena: Odhalte přístupitelné vybavení pro váš prostor

1. Obloukové dveře cena: Odhalte přístupitelné vybavení pro váš prostor

Existuje mnoho designových možností, které lze použít při volbě obloukových dveří pro váš prostor. Když se rozhodujete o ceně, je důležité vzít v úvahu různé faktory, které ovlivňují jejich celkovou hodnotu.

Jedním z hlavních aspektů, které ovlivňují cenu obloukových dveří, je jejich materiál. Existují různé možnosti, jako je dřevo, hliník nebo PVC. Každý materiál má své vlastní výhody a nevýhody, a to jak z hlediska estetiky, tak i z hlediska funkčnosti a trvanlivosti. Při výběru materiálu si dejte pozor na jeho kvalitu a odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

Dalším faktorem ovlivňujícím cenu je velikost a komplexnost designu vašich obloukových dveří. Čím větší a složitější design, tím vyšší cena. Existuje mnoho možností tvarů a stylů obloukových dveří, jako jsou obloukové dveře s jedním, dvěma nebo třemi poli. Tyto dveře mohou mít také různé dekorační prvky, jako jsou výřezy, skleněné výplně nebo reliéfy. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašemu prostoru a vkusu.

Kromě toho, můžete také zvýšit cenu obloukových dveří přidáním dodatečných funkcí, jako je izolace proti hluku a teplotě, bezpečnostní prvky, jako jsou speciální zámky, a ovládání na dálku. Tyto funkce vám mohou poskytnout vyšší úroveň komfortu a bezpečnosti, ale také mohou ovlivnit cenu.

Vzhledem k tomu, že obloukové dveře představují estetický prvek vašeho prostoru, je důležité zvážit jejich celkový design, barvu a povrchovou úpravu. Tyto faktory mohou také ovlivnit jejich cenu. Vyberte si takové obloukové dveře, které se hodí k interiéru vašeho prostoru a zároveň splňují vaše požadavky na funkčnost.

Všechny tyto faktory hrají důležitou roli při určování ceny obloukových dveří. Je proto důležité pečlivě zvážit vaše potřeby a preference a vybrat takové dveře, které budou nejen cenově dostupné, ale také esteticky a funkčně dokonalé pro váš prostor. S mnoha designovými možnostmi a cenovými rozmezími, si jistě vyberete obloukové dveře, které vám poskytnou jedinečný a moderní vzhled.

2. Investice do kvality: Designové možnosti obloukových dveří

Investice do kvality je nezbytná při výběru designových možností obloukových dveří. Cena za tyto dveře může být vyšší než u standardních dveří, ale vzhled a estetika, kterou obloukové dveře přinášejí do vašeho domova, stojí za to. S investicí do kvality získáte unikátní prvek, který udělá váš interiér jedinečným.

Designové možnosti obloukových dveří jsou široké a zahrnují různé styly, materiály a barevné varianty. Můžete si vybrat ze skleněných, dřevěných nebo kovových obloukových dveří v různých odstínech a vzorech. Obloukové dveře mohou být také vybaveny různými typy madel a zámky pro dokonalý a bezpečný design.

Při výběru designu obloukových dveří je důležité zvážit celkový styl vašeho interiéru a zda obloukové dveře ladí s ostatními prvky v místnosti. Mějte také na paměti funkčnost dveří – zdali potřebujete dveře, které nabízejí více soukromí nebo dveře, které propouštějí více světla. S investicí do kvality a designovými možnostmi obloukových dveří uvidíte, že opravdu dokážou pozvednout celý vzhled a atmosféru vašeho domova.
3. Vhodnost obloukových dveří pro různé interiérové styly

3. Vhodnost obloukových dveří pro různé interiérové styly

Obloukové dveře jsou estetickým prvkem, který může být přizpůsoben různým interiérovým stylům. Jejich vzdušný a elegantní design přidává do každé místnosti šarm a originalitu. Pokud přemýšlíte o zařízení interiéru a zvažujete obloukové dveře, postupujte správně při výběru stylového provedení.

 1. Minimalistický a moderní styl: Obloukové dveře jsou perfektním doplňkem pro minimalistické a moderní interiéry. Jejich čisté linie a jednoduchý design vytváří harmonii s rovnými povrchy a jednobarevným nábytkem. Zvolte hladkou a neutrální barvu dveří, která se sladí s ostatními prvky v místnosti.

 2. Rustikální a vintage styl: Pro rustikální a vintage interiéry se hodí obloukové dveře s povrchovou úpravou imitující dřevo. Tato kombinace přidává do místnosti útulnost a příjemnou atmosféru. Doporučujeme vybrat dveře v teplých tónech hnědé nebo béžové barvy.

 3. Industriální a loftový styl: V případě industriálního nebo loftového stylu můžete vsadit na obloukové dveře z tmavého kovu nebo se specifickým povrchem, který připomíná surovou betonovou strukturu.

Nezáleží na tom, jaký interiérový styl preferujete, obloukové dveře jsou flexibilní volbou, která dokáže skvěle doplnit designovou koncepci vašeho domova. Vyberte si vhodné provedení a dopřejte svému interiéru špičkový vzhled.
4. Kvalita materiálů: Klíč k trvanlivosti a estetickému vzhledu obloukových dveří

4. Kvalita materiálů: Klíč k trvanlivosti a estetickému vzhledu obloukových dveří

Důležitým faktorem při výběru obloukových dveří je jejich kvalita materiálů. Správná volba materiálu může zaručit trvanlivost a estetický vzhled dveří po mnoho let. Existuje několik možností, které lze zvážit při výběru materiálu pro obloukové dveře:

 1. Hliník: Hliník je populární volbou pro obloukové dveře díky své lehkosti a odolnosti vůči korozi. Hliníkové dveře jsou také snadno přizpůsobitelné a umožňují různé designové možnosti.

 2. Dřevo: Dřevěné obloukové dveře jsou tradiční a přírodní volbou. Dřevo poskytuje teplý a rustikální vzhled a je možné ho lakovat, natírat nebo případně použít i jiné dekorační techniky.

 3. Sklo: Skleněné obloukové dveře jsou skvělou volbou pro ty, kteří si přejí maximální propustnost světla a pocit otevřenosti. Skleněné dveře lze kombinovat s jinými materiály, jako je dřevo či kov, pro vytvoření unikátního designu.

Je důležité si uvědomit, že každý materiál má své výhody a nevýhody, a proto je dobré zvážit všechny možnosti předtím, než se rozhodnete. Při výběru obloukových dveří je také důležité zohlednit jejich správnou montáž a údržbu, aby se zaručila jejich dlouhodobá trvanlivost a bezproblémové používání.

Pro svou obloukové dveře můžete navštívit naše stránky a prozkoumat různé designové možnosti a materiály, které nabízíme.
5. Naleznete tu správnou cenu: Jak vybrat obloukové dveře podle vašich potřeb

5. Naleznete tu správnou cenu: Jak vybrat obloukové dveře podle vašich potřeb

Pokud hledáte obloukové dveře a zároveň přemýšlíte o ceně, tak jste na správném místě. V tomto článku se zaměříme na designové možnosti a cenové rozpětí obloukových dveří, abyste mohli vybrat tu správnou variantu, která splní vaše potřeby i finanční možnosti.

Obloukové dveře jsou nejen praktickou volbou, ale také slouží jako designový prvek a dokáží vytvořit eleganci a jedinečnost ve vašem domě. Existuje široká škála designů, které se liší podle materiálu, typu otevírání, barvy a doplňků. Můžete si vybrat mezi moderním a minimalistickým vzhledem nebo klasickým a rustikálním stylem, který dodá vašemu interiéru charakter.

Cena obloukových dveří závisí na mnoha faktorech, včetně velikosti, materiálu, provedení a výrobce. Proces výběru je důležitý a je třeba zvážit více variant, abyste si mohli vybrat tu nejlepší volbu. Pokud například máte menší rozpočet, můžete se zaměřit na plastové dveře, které nabízejí dobrý poměr cena/výkon. Naopak, pokud preferujete luxusnější vzhled a vyšší kvalitu, měli byste se podívat na dřevěné nebo hliníkové obloukové dveře.

Abychom vám usnadnili výběr, připravili jsme níže tabulku s přehledem různých typů obloukových dveří a jejich cenovým rozpětím:

Typ dveří Cena (včetně montáže)
Plastové obloukové dveře 3 000 – 8 000 Kč
Dřevěné obloukové dveře 8 000 – 15 000 Kč
Hliníkové obloukové dveře 10 000 – 20 000 Kč
Kovové obloukové dveře 5 000 – 12 000 Kč

Mějte na paměti, že uvedené ceny jsou pouze orientační a mohou se lišit v závislosti na konkrétních požadavcích a výběru dodavatele. Nezáleží na tom, jaký rozpočet máte, obloukové dveře jsou skvělou investicí do vašeho domova a dodají mu jedinečný vzhled. Vyberte si tu správnou cenu a design, který vám nejvíce vyhovuje a vytvořte tak ohromující vstup do vaší domácnosti.
6. Navrhněte si vlastní obloukové dveře: Personalizace pro váš jedinečný prostor

6. Navrhněte si vlastní obloukové dveře: Personalizace pro váš jedinečný prostor

Vás zajímá, jakou cenu by měly mít obloukové dveře pro váš interiér? Nebojte se, máme pro vás přehled designových možností obloukových dveří a jejich cen. Obloukové dveře jsou nejen funkčním prvkem interiéru, ale také skvělým designovým prvkem pro váš jedinečný prostor.

Pokud hledáte personalizaci pro vaše obloukové dveře, máte mnoho možností. Zde máte přehled některých designových prvků, které můžete zvážit:

 1. Materiál: Obloukové dveře mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je dřevo, sklo nebo kov. Každý materiál má své vlastní výhody a celkový vzhled, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašim potřebám a stylu.

 2. Barva: Barva je dalším důležitým designovým faktorem obloukových dveří. Můžete vybrat mezi širokou škálou barev, které se hodí k vašemu interiéru. Od přirozených dřevěných tónů po živé a výrazné barvy, možnosti jsou skutečně neomezené.

 3. Skleněné výplně: Pokud hledáte moderní a elegantní vzhled, můžete zvážit skleněné výplně na vašich obloukových dveřích. Sklo přidává světlost do prostoru a vizuálně otevírá místnost. Existuje také možnost různých typů skla, jako je například matné, vyražené nebo barevné sklo.

Mějte na paměti, že cena obloukových dveří závisí na různých faktorech, včetně velikosti, materiálu, úrovně personalizace a výběru dodavatele. Doporučujeme vám spojit se s našimi odborníky, kteří vám rádi pomohou s výběrem obloukových dveří, které splňují vaše požadavky a zároveň se vejde do vašeho rozpočtu. Nechte svou kreativitu volně plynout a přidejte do svého interiéru obloukové dveře, které se stanou unikátním designovým prvkem.

7. Expertní návrhy: Jak optimalizovat využití prostoru s obloukovými dveřmi

Existuje mnoho faktorů, které je třeba zvážit při optimalizaci využití prostoru s obloukovými dveřmi. Jedním z největších přínosů tohoto typu dveří je jejich schopnost poskytnout více prostoru ve vašem interiéru a zároveň přidat jedinečný designový prvek. V tomto článku se budeme zabývat různými expertními návrhy, jak maximalizovat využití prostoru s obloukovými dveřmi a zároveň vytvořit příjemný a funkční interiér.

 1. Využijte otočný mechanismus dveří: Obloukové dveře mají schopnost se otáčet o 180 stupňů, což umožňuje maximální otevírání a minimalizuje ztrátu prostoru. Využijte tohoto pohybu a umístěte obloukové dveře v místnosti, kde jsou vstupy nebo průchody často používány. Tímto způsobem zajistíte plynulý tok prostoru a přidáte do svého interiéru moderní vibe.

 2. Vyzkoušejte skleněné obloukové dveře: Skleněné obloukové dveře jsou populární možností pro maximální využití světla a optického prodloužení prostoru. Díky skleněným dveřím se bude váš interiér cítit světlejší a prostornější. Zvažte skleněné obloukové dveře pro místnosti, které mají přístup na zahradu nebo balkon. Sklo tak vytvoří plynulý přechod mezi vnitřním a venkovním prostorem a otevře vaše interiéry.

 3. Zohledněte potřeby vašeho interiéru: Při optimalizaci využití prostoru s obloukovými dveřmi je důležité zohlednit potřeby vašich interiérů. Zvažte praktické prvky, jako jsou vestavěné skříně nebo úložné prostory, které lze integrovat do designu vašich dveří. Tyto prvky nejen optimalizují využití prostoru, ale také vám poskytnou praktické úložné řešení pro své domácí potřeby.

Využití obloukových dveří je skvělý způsob, jak optimalizovat využití prostoru ve vašem interiéru a přidat jedinečný designový prvek. Sledováním našich expertních návrhů se můžete inspirovat a vytvořit pohodlný, funkční a designově atraktivní interiér.

8. Dosáhněte moderního a luxusního vzhledu s obloukovými dveřmi

Obloukové dveře jsou jedním z nejvíce vyhledávaných prvků, které přidávají k modernímu a luxusnímu vzhledu vašeho domu. Jejich křivé tvary dveřního rámu dodávají interiéru nevšední eleganci a stávají se skvělým designovým prvkem. Pokud toužíte po zařízení vašeho domu, které je nadčasové a nádherné, pak jsou obloukové dveře tou správnou volbou.

Existuje mnoho designových možností, které opticky zvětší váš prostor a přidají mu sofistikovanou atmosféru. Například obloukové dveře se skleněnými panely, které propouštějí přirozené světlo do místnosti a vizuálně ji rozšiřují. Tyto dveře jsou ideální volbou pro velké interiéry, jako jsou moderní loftové byty, kde se mohou stát opravdovou dominantou.

Další velmi oblíbenou možností jsou obloukové dveře s dřevěnými panely. Dřevo je přírodním materiálem, který vytváří teplou a útulnou atmosféru, což dělá tyto dveře vhodnými pro vytvoření harmonického prostředí. Díky svému designu přinášejí obloukové dveře do vašeho domova přirozenost a jedinečnost, které se v dnešní době tolik cení. Na závěr, jak jsme si v tomto článku prošli, obloukové dveře jsou nejen estetickou volbou, ale také praktickým a funkčním řešením. Jejich cena se odvíjí od designových možností, které si vyberete. Nejenže dodají vašemu domovu sofistikovaný vzhled, ale také poskytnou větší pohodlí a prostorovou úsporu. Vybrat si obloukové dveře je tedy rozhodnutím, které oceníte jak z hlediska designu, tak z hlediska praktickosti.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *